Ofiste işler yoğun mu? Öğle arasında dışardan yemek yemekten sıkıldınız mı? Evden yemek getirmekte zorlanıyor musunuz? Yada yağlı yemekler yüzünden kilo mu alıyorsunuz? Öğle yemeklerini sürekli dışarda yemekten veya sağlıksız ofis yemeklerinden sıkılanlar, lezzetli sağlıklı ve keyifli ofis paketleri ile yemek saatlerinizin anlamı değişsin!

Her gün size özel olarak hazırlanan 3 ana + 2 ara öğünle gün boyu sağlıklı ve hafif hissedin. Eat & Fit menüleri yeni yaşam tarzınızın tamamlayıcısı olmak üzere her gün kapınızda.

Sağlıkle beslenmek hiç bu kadar eğlenceli olmadı! Minik üyelerimiz okulda, evde, oyunda ve her yerde yanında taşıyabileceği eğlenceli ve pratik kutularla sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanacak. Eat& Fit ile annelerin içi rahat edecek. 

Organic Food

Eat & Fit beslenme paketleri kişiye özel olarak hazırlanır.

Eat&Fit sıkıcı ve lezzetsiz diyet yemeklerinden uzak, renkli ve keyifli menülerle hem göze hem damağa hitap eder. Diyette hiç bir besinin yasak olmadığına inanan ekibimiz, her gün yeni lezzetlerle en sağlıklı ve fit mutfak kültürünü sizlere ulaştırıyor.

Telefon

Kalite Standartlarımız

Gıda Tarım Bakanlığı
TSE
FDA
ISO
HACCP
WHO

İletişim

  E-Posta: bilgi@eatandfit.com.tr

  Tel: 0312 219 77 60

  Adres: Mustafa Kemal Mah. 2143. Sok. No:15/6 Yenimahalle/Ankara

Bizi Takip Edin

. .

 

Fit Blog