Fit Paket

Her gün size özel olarak hazırlanan 3 ana + 2 ara öğünle gün boyu sağlıklı ve hafif hissedin. Eat & Fit menüleri yeni yaşam tarzınızın tamamlayıcısı olmak üzere her gün kapınızda.

Günlük hayatımızda sağlıklı beslenebilmek oldukça zor. Her gün “Ne yemeliyim? Nerde yemeliyim? Sağlık koşullarına uygun mu? Kilo alır mıyım?” sorularına yanıt ararken ya saatlerimizi harcarız -ki bu metabolizmamızın en çalışması gereken saatlerini kaçırmamız demek- yada bize nasıl  zarar verdiğini bilmeden sağlıksız besinleri tüketmiş halde buluruz kendimizi.. Fit Paket bu ve benzeri birçok sorunun cevabı olarak, kişinin yaş-boy-kilo suna göre belirlenmiş kalori miktarı üzerinden metabolizmanın en çalışabilir saatlerinde 5 öğün sağlıklı beslenmesini sağlanmaktadır. İster kilo verme amaçlı olsun, ister fit kalmak için Fit Paket, arka plandaki diyetisyen desteği ile belirlenmiş, menü çeşitliliği ve ara öğünleri ile gün içinde almamız gereken bütün besin öğelerini tüketmenizi sağlar. Öğün seçilebilir, gün seçilebilir özelliği ile Fit Paketi lezzetli kilo verme ve kilo kontrolü için her sabah kapınıza kadar teslim ediyoruz.

 

Organic Food

Eat & Fit beslenme paketleri kişiye özel olarak hazırlanır.

Eat&Fit sıkıcı ve lezzetsiz diyet yemeklerinden uzak, renkli ve keyifli menülerle hem göze hem damağa hitap eder. Diyette hiç bir besinin yasak olmadığına inanan ekibimiz, her gün yeni lezzetlerle en sağlıklı ve fit mutfak kültürünü sizlere ulaştırıyor.

Telefon

Kalite Standartlarımız

Gıda Tarım Bakanlığı
TSE
FDA
ISO
HACCP
WHO

İletişim

  E-Posta: bilgi@eatandfit.com.tr

  Tel: 0312 219 77 60

  Adres: Mustafa Kemal Mah. 2143. Sok. No:15/6 Yenimahalle/Ankara

Bizi Takip Edin

. .

 

Fit Blog