Ofis Paketi

Ofiste işler yoğun mu? Öğle arasında dışardan yemek yemekten sıkıldınız mı? Evden yemek getirmekte zorlanıyor musunuz? Yada yağlı yemekler yüzünden kilo mu alıyorsunuz? Öğle yemeklerini sürekli dışarda yemekten veya sağlıksız ofis yemeklerinden sıkılanlar, lezzetli sağlıklı ve keyifli ofis paketleri ile yemek saatlerinizin anlamı değişsin!

 

 

 

Araştırmalara göre iş hayatında sabah kahvaltısından sonraki en önemli öğün “Öğle Yemeği” olmasına rağmen sağlıksız hızlı tüketim yüzünden birçok hastalığa zemin hazırlıyoruz. Mesai bitimine yakın saatlerde kan şekerimizin düşmesi ile vücutta belirgin halsizlik ve beraberinde baş odaklı ağrılar odaklanma problemi de cabası.. Ofis Paket, çalışan kişinin yaş-boy-kilo bilgisi dışında çalışma şartları ve koşulları ön planda tutularak diyetisyenimiz tarafından belirlenen kalori dengesi ve menüler ile birlikte bu sorunu ortadan kaldırır. Hem öğününüzü tam kıvamında ve ölçülü almanız hemde sağlıklı bir iş hayatı ile formda kalmanız için Ofis Paketi işyerinize teslim ediyoruz.

Organic Food

Eat & Fit beslenme paketleri kişiye özel olarak hazırlanır.

Eat&Fit sıkıcı ve lezzetsiz diyet yemeklerinden uzak, renkli ve keyifli menülerle hem göze hem damağa hitap eder. Diyette hiç bir besinin yasak olmadığına inanan ekibimiz, her gün yeni lezzetlerle en sağlıklı ve fit mutfak kültürünü sizlere ulaştırıyor.

Telefon

Kalite Standartlarımız

Gıda Tarım Bakanlığı
TSE
FDA
ISO
HACCP
WHO

İletişim

  E-Posta: bilgi@eatandfit.com.tr

  Tel: 0312 219 77 60

  Adres: Mustafa Kemal Mah. 2143. Sok. No:15/6 Yenimahalle/Ankara

Bizi Takip Edin

. .

 

Fit Blog