Special Fit Paket

Special Fit paket ile sağlıklı yaşamın iplerini elinize alın, diyetinizi kendiniz oluşturun.

 

“Geçen gün bir restaurant ta  garson geldi ve bana ne yiyebileceğimi sordu ? Hatta geçen ay yaptırdığım tahlil listemi istedi benden. Sonra yanıma bir diyetisyen geldi. Yaş-Boy-Kilo bilgilerim ile birlikte hangi saatlerde uyandığımı ve uyuduğumu sordu. Benim sağlık durumumla ilgili ne kadar detay varsa aldılar. Hemen sağ tarafıma bir yaşam koçu oturdu. Hayata bakışım çok farklıydı artık.. Bir masaya geçtik ve diyetisyenim, yaşam koçum ile birlikte harika bir grup oluşturduk. 7/24 yanımda olmaya söz verdiler. Bu sürede profesyonel mutfak ekibi listeyi almış olacaklar ki, garson elinde şahane sunumu ile pasta tabağımı koydu masaya..Diyetisyenimin şeker hastası olmama rağmen hazırladığı bu eşsiz pastayı gönül rahatlılığıyla tükettim. Bütün öğünlerimi, saatlerimi tüketmem gereken besinlere göre ayarlamasını “Diyetisyen”im yapıyor, “Yaşam Koçu”m yaşam tarzımı değiştiriyor, “Profesyonel mutfağı”m bana özel enfes yemekleri hazırlıyor. Bir de çıkışta “Personal Trainer” ım eve yürüyüş için beni beklemesin mi? Tabi sporsuz olmaz!“

 

Hayal bu demeyin; tabiki de hiçbir restaurant size özel yemek hazırlayamaz ama Eat&Fit in Special Fit Paketi ile bunlar hayal değil. Evinizde, iş yerinizde size özel yemekler sunarak 7/24 Diyetisyen ve Yaşam Koçu ile sağlıklı olmanın kapılarını sonuna kadar açıyoruz.!

Organic Food

Eat & Fit beslenme paketleri kişiye özel olarak hazırlanır.

Eat&Fit sıkıcı ve lezzetsiz diyet yemeklerinden uzak, renkli ve keyifli menülerle hem göze hem damağa hitap eder. Diyette hiç bir besinin yasak olmadığına inanan ekibimiz, her gün yeni lezzetlerle en sağlıklı ve fit mutfak kültürünü sizlere ulaştırıyor.

Telefon

Kalite Standartlarımız

Gıda Tarım Bakanlığı
TSE
FDA
ISO
HACCP
WHO

İletişim

  E-Posta: bilgi@eatandfit.com.tr

  Tel: 0312 219 77 60

  Adres: Mustafa Kemal Mah. 2143. Sok. No:15/6 Yenimahalle/Ankara

Bizi Takip Edin

. .

 

Fit Blog