Çocuk Paketi

Sağlıkle beslenmek hiç bu kadar eğlenceli olmadı! Minik üyelerimiz okulda, evde, oyunda ve her yerde yanında taşıyabileceği eğlenceli ve pratik kutularla sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanacak. Eat& Fit ile annelerin içi rahat edecek. 

 

Çocukların kişilikleri özellikle okul öncesi dönemde şekillenmekte ve yetişkin çağındaki davranışların alışkanlıkların edinilmesi bu yıllara dayanmaktadır.Çocukluk çağında kazanılan sağlıklı beslenme alışkanlıkları hayatın sonraki dönemlerini etkileyerek ileriki yaşlarda ortaya çıkabilecek sorunları önlemekte  önemli rol oynamaktadır. Sağlıklı beslenme çocuğun bedensel, sosyal ve duygusal gelişimi üzerinde önemli bir rol oynamaktadır.Biz Eat&Fit olarak gelişme çağındaki çocuklarınızın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak plandığımız beslenme paketlerimizi kapınıza teslim ediyoruz.

Organic Food

Eat & Fit beslenme paketleri kişiye özel olarak hazırlanır.

Eat&Fit sıkıcı ve lezzetsiz diyet yemeklerinden uzak, renkli ve keyifli menülerle hem göze hem damağa hitap eder. Diyette hiç bir besinin yasak olmadığına inanan ekibimiz, her gün yeni lezzetlerle en sağlıklı ve fit mutfak kültürünü sizlere ulaştırıyor.

Telefon

Kalite Standartlarımız

Gıda Tarım Bakanlığı
TSE
FDA
ISO
HACCP
WHO

İletişim

  E-Posta: bilgi@eatandfit.com.tr

  Tel: 0312 219 77 60

  Adres: Mustafa Kemal Mah. 2143. Sok. No:15/6 Yenimahalle/Ankara

Bizi Takip Edin

. .

 

Fit Blog