Vejetaryen Paketi

Organik, lezzetli ve sağlıklı... Yaşam tarzınızı sağlıkla ve doğallıkla tamamlamak için vejetaryan paketlerimiz her gün kapınızda! 

 

Vejetaryen beslenme, tarih boyunca var olan insanlığın doğal beslenme biçimi olarak kabul edilen bir beslenme türüdür. Vejetaryenlik, bitkisel kaynaklı besinlerin ağırlıklı olarak tüketilmesini içeren bir beslenme türüdür. Vejetaryen ise; bitkisel besinleri tüketen, hayvansal besinleri (kırmızı et, tavuk, balık, süt ve sütten yapılan diğer ürünler, yumurta gibi) sınırlı miktarda tüketen veya hiç tüketmeyen kişilere verilen isimdir. Vejetaryen bir diyet sağlıklı beslenme planlarını takip ettiğinde sağlık için yararlıdır ve uygulaması kolaydır. Tahıl ürünleri, kurubaklagiller, sebzeler ve meyveler üzerinde odaklanan vejetaryen diyetleri, düşük yağlı ve yüksek posalıdır. Vejetaryen bireyler diyetlerine  gerekli özeni gösterdikleri takdirde sağlıkları üzerinde olumlu etkiler görülmüştür.Biz Eat&Fit olarak vejeteryan bireylerimizin diyetlerini özen ile planlıyoruz ve onların gereksinim duyduğu besin ögelerini eksiksiz olarak diyetlerine ekleyerek kapıya teslim ediyoruz.

Organic Food

Eat & Fit beslenme paketleri kişiye özel olarak hazırlanır.

Eat&Fit sıkıcı ve lezzetsiz diyet yemeklerinden uzak, renkli ve keyifli menülerle hem göze hem damağa hitap eder. Diyette hiç bir besinin yasak olmadığına inanan ekibimiz, her gün yeni lezzetlerle en sağlıklı ve fit mutfak kültürünü sizlere ulaştırıyor.

Telefon

Kalite Standartlarımız

Gıda Tarım Bakanlığı
TSE
FDA
ISO
HACCP
WHO

İletişim

  E-Posta: bilgi@eatandfit.com.tr

  Tel: 0312 219 77 60

  Adres: Mustafa Kemal Mah. 2143. Sok. No:15/6 Yenimahalle/Ankara

Bizi Takip Edin

. .

 

Fit Blog