Glutensiz Paket

Ankara'nın tek glutensiz mutfağından çıkan güvenilir, lezzetli, doyurucu kısacası ihtiyacınız olan herşeyin bulunduğu menüler Eat&Fit ile her gün kapınızda! 

 

Gluten, buğday, arpa gibi genellikle ekmek, bira, makarna, ekmek, bulgur ve birçok işlenmiş gıdada bulunan bir proteindir. Çölyak hastaları bu nedenle glutensiz gıdalar tüketmek zorundadırlar. Buğday, arpa türlerinden uzak durulmalı bunların yerine  pirinç ve pirinçten elde edilmiş gıdalar ve mısır, patates, nohut unu tüketilmelidir.Bu gıdalar gluten duyarlılığı olan bireylerin temel karbonhidrat kaynağıdır.Biz Eat&Fit olarak glutensiz diyetlerinizi tamamen size özel olarak herhangi bir kontaminasyon riski olmadan glutensiz mutfağımızda güvenle planlıyoruz ve kapınıza teslim ediyoruz.

Organic Food

Eat & Fit beslenme paketleri kişiye özel olarak hazırlanır.

Eat&Fit sıkıcı ve lezzetsiz diyet yemeklerinden uzak, renkli ve keyifli menülerle hem göze hem damağa hitap eder. Diyette hiç bir besinin yasak olmadığına inanan ekibimiz, her gün yeni lezzetlerle en sağlıklı ve fit mutfak kültürünü sizlere ulaştırıyor.

Telefon

Kalite Standartlarımız

Gıda Tarım Bakanlığı
TSE
FDA
ISO
HACCP
WHO

İletişim

  E-Posta: bilgi@eatandfit.com.tr

  Tel: 0312 219 77 60

  Adres: Mustafa Kemal Mah. 2143. Sok. No:15/6 Yenimahalle/Ankara

Bizi Takip Edin

. .

 

Fit Blog