Eat & Fit Sports International'da

 

Eat&Fit ailesi olarak, beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmenin ve spor yapmanın aslında bir bütün olduğu bilinci ile Sports İnternational Bilkent Center’ da standımızı kurduk.

Günün yorgunluğu, iş hayatının stresi, günlük koşuşturmacalarımız derken sağlıklı yaşamanın ne kadar önemli olduğunu unutabiliyoruz. Aslında gün içinde beslenme alışkanlıklarımızın önemi kadar 1-2 saatlik spor yapmayı ihmal etmememiz halinde sağlıklı bir bedene ulaşacağımız gerçeği uzmanlar tarafından belirtilmekte..

Eat&Fit ailesi olarak, beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmenin ve spor yapmanın aslında bir bütün olduğu bilinci ile 19.09.2016 tarihinde yaklaşık 1 hafta boyunca tüm üyeler için ferahlatıcı ve toksin atıcı detoks içeceklerimizi ve tok tutmanın yanı sıra tatlı ihtiyacını gideren fit-kurabiyelerimizi sunmak için Sports İnternational Bilkent Center’ da standımızı kurduk. Sports İnternational ın değerli hocaları ve ekibinin  de desteği ile standımızı ziyaret eden üyelere sağlıklı ve fit olmanın sunumu yapıldı.

 

Eat&Fit ve Sports İnternational ailesinin, sağlıklı yaşamı bir bütün olarak sunması ise üyeler tarafından takdir kazandı. 

 

Organic Food

Eat & Fit beslenme paketleri kişiye özel olarak hazırlanır.

Eat&Fit sıkıcı ve lezzetsiz diyet yemeklerinden uzak, renkli ve keyifli menülerle hem göze hem damağa hitap eder. Diyette hiç bir besinin yasak olmadığına inanan ekibimiz, her gün yeni lezzetlerle en sağlıklı ve fit mutfak kültürünü sizlere ulaştırıyor.

Telefon

Kalite Standartlarımız

Gıda Tarım Bakanlığı
TSE
FDA
ISO
HACCP
WHO

İletişim

  E-Posta: bilgi@eatandfit.com.tr

  Tel: 0312 219 77 60

  Adres: Mustafa Kemal Mah. 2143. Sok. No:15/6 Yenimahalle/Ankara

Bizi Takip Edin

. .

 

Fit Blog