Sıkça Sorulan Sorular

 • Fiyat Listenize Nasıl Ulaşabilirim?

  444 9 489 Arayın Önce Size Uygun Menüyü Belirleyelim.
 • Kesinlikle zayıflayabilir miyim?

  Eğer verilen menü planlarına ve diyetisyenimizin vereceği diğer direktiflere uyarsanız, ayrıca da bizim bilmediğimiz ya da sizin de bilmediğiniz bir sağlık sorununuz yoksa, ideal kilonuza en sağlıklı şekilde ulaşırsınız.
 • Sadece zayıflama amaçlı mı menü üretiyorsunuz?

  Hayır. Önceliğimiz bir sağlık şirketi olarak hareket etmek, konuyla ilgili beslenme paketleri bölümümüzü inceleyebilirsiniz.
 • Beslenme ve diyet danışmanlığı hizmetiniz var mı?

  Eat & Fit paketi satın aldığınızda, diyetisyenimizle ücretsiz bir ön görüşme yaparsınız. Bu görüşmede diyetisyenlerimiz mevcut sağlık durumunuz, diyet geçmişiniz ve kişisel özellikleriniz hakkında sizden bilgi alıp değerlendirir ve size en uygun ve en sağlıklı kaloriyi belirler. Bireysel kilo yönetimi, beslenme danışmanlığı, diyet konsültasyonu hizmetlerimiz ayrıca sunulmaktadır. Kişisel takip, haftalık görüşmeler ve tartım randevularımız bu hizmetimizin içine dahildir.
 • Eat&Fit sistemi nasıl ilerliyor?

  İletişim numaralarımızı aradığınızda müşteri hizmetleri uzmanımızla yaptığınız ön görüşme ile seçilen pakete göre sizden alınan bilgiler diyetisyenimize ulaştırılır. Diyetisyenimiz , genel veya özel bilgiler doğrultusunda kalori miktarınızı ve menülerinizi oluşturur. Profesyonel mutfak ekibimiz öğün çeşitliliğine göre paketlerinizi hazırlar ve sevkiyat ekibimize teslim eder. Sipariş alındığında hangi gün teslimat istiyorsanız 2 gün öncesinde ödeme bilgilsini tarafımıza bildirmeniz yeterli olacaktır.
 • Sadece istediğim öğünleri alabilir miyim?

  Evet, kişiye özel paketler hazırlayabiliyoruz, paketinizi siz oluşturabiliyorsunuz.
 • Günlük 5 öğün olan fit paketiniz toplamda kaç kalori?

  Eat & Fit ister kilo yönetimi, isterse sağlıklı beslenme paketlerinde kişiye en doğru kaloriyi uzman diyetisyenlerimizin hesaplamasıyla belirler. Metabolizma aktivitesi ve bireysel ihtiyaçlar kişiye özeldir. Bu yüzden standart bir kalori çalışılması doğru değildir. Sağlıklı kilo kaybı ve yönetimi için anahtar doğru kalorinin belirlenmesidir.
 • Eat&Fit menülerinde hazır kutu süt, kutu meyve suyu vb... hazır şeyler var mı?

  Kalite standartlarımız gereği bu şekilde bir uygulamamız söz konusu değil, ayrıca içinde koruyucu maddeler, gıda boyası vb.. olan bir ürünü size ve ailenize sunmamız etik değil.
 • 1 ayda ne kadar kilo verebilirim?

  Diyetisyenimizin sizin için belirlediği kalori miktarı ile metabolizma ve kg fazlalığına göre 1 ayda 4-10kg aralığında kilo kaybı beklenir. Bu durum Eat&Fit paketinin dışında tüketim yapılmadığı ve 5 öğün alınan paketler için öngörülmektedir. Kilo yönetimi tamamen bireysel bir olaydır. Kişinin yaşı, mevcut kilosu, tıbbi sağlık durumu değerlendirilerek takip edilir. Diyetisyen tarafından kilo takibi ve danışmanlık hizmeti, kilo yönetiminde daha iyi sonuç almanızı sağlar.
 • Kişi sayısının yüksek olması durumunda ya da grup üyeliklerinde özel bir promosyonunuz var mı?

  Evet, Eat & Fit toplu üyeliklerinde özel fiyatlandırma çalışması yapılmaktadır.
 • Ödemeler nasıl gerçekleşiyor?

  Ödemelerinizi kredi kartı veya EFT-Havale yolu ile yapabilirsiniz.
 • 1

Organic Food

Eat & Fit beslenme paketleri kişiye özel olarak hazırlanır.

Eat&Fit sıkıcı ve lezzetsiz diyet yemeklerinden uzak, renkli ve keyifli menülerle hem göze hem damağa hitap eder. Diyette hiç bir besinin yasak olmadığına inanan ekibimiz, her gün yeni lezzetlerle en sağlıklı ve fit mutfak kültürünü sizlere ulaştırıyor.

Telefon

Kalite Standartlarımız

Gıda Tarım Bakanlığı
TSE
FDA
ISO
HACCP
WHO

İletişim

  E-Posta: bilgi@eatandfit.com.tr

  Tel: 0312 219 77 60

  Adres: Mustafa Kemal Mah. 2143. Sok. No:15/6 Yenimahalle/Ankara

Bizi Takip Edin

. .

 

Fit Blog